Kaskada ozdobna, Antyczne Misy, żywica, LED, wysokość 71 cm

2 142,25 zł brutto


1 741,67 zł netto
Opis

Solidna konstrukcja tej fontanny zapewnia, że wytrzyma ona próbę czasu. Została ona wykonana z prawdziwej żywicy i kamienia.Aby zainstalować fontannę umieść ją gdzie sobie życzysz, podłącz wąż do pompy i gotowe. Wysoka jakość konstrukcji, naturalny wygląd kamienia, piękny i niepowtarzalny design. 

Więcej szczegółów

PWF6127 /5749125108

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaMisy

Opis

Fontanna,kaskada"Antyczne misy"LED,H 71

Dodaj odrobinę magii i czarów do swojego ogrodu dzięki tej wspaniałej fontannie. Została ona wykonana z bardzo wszechstronnego kamienia żywicy(mieszanki żywicy i kamienia) i została misternie wykonana oraz posiada teksturę ceramiki. Ponadto jest odporna na mróz oraz promieniowanie UV, zatem nadaje się do używania przez cały rok.

Klasyczne misy w połączeniu z diodami LED, wyglądają naprawdę fantastycznie i tworzą wspaniały dodatek do każdego ogrodu. Misy są misternie wykończone i posiadają żebrowaną teksturę, dzięki czemu będą stylowym elementem wystroju każdego miejsca, w którym zdecydujesz się ją postawić.

Cechy:
- w pełni autonomiczna, nie wymaga dodatkowego zbiornika i wymaga tylko minimalnego montażu,
- trwały kamień żywicy – mocny materiał,
- diody LED, oświetlające fontannę również w nocy,

Dane techniczne:
- wys. 71cm,
- szer. 54,5cm,
- głębokość. 44,5cm,
- waga. 31kg,
- w zestawie 10m kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: