Fontanna,kaskada źródełko , Winchenster H 71 cm

1 156,82 zł brutto

1 217,70 zł

-5%


940,50 zł netto
Opis

W pełni samodzielny - nie wymaga dodatkowego zbiornika. Panel słoneczny - nie ma potrzeby, aby prowadzić kabel elektryczny na zewnątrz, przyjazny dla środowiska. Polyresin - wytrzymały, odporny na promieniowanie UV i mróz zwiększa trwałość. Łatwa instalacja - wystarczy podłączyć pompę do panelu słonecznego i umieścić w bezpośrednim świetle słonecznym. Przeznaczony do użytku na zewnątrz.

Więcej szczegółów

PDF8099 /

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm

Opis

Fontanna,kaskada źródełko , Winchenster H 71 cm

   
Ta piękna fontanna jest wytrzymała, odporna na pogodę i zainspirowana antycznymiwzorami. Jest zasilana słonecznie, co oznacza, że jest ekonomiczna i przyjazna środowisku. Jest to dekoracja słoneczna na żądanie co oznacza, że może przetrzymywać energię słoneczną i zostać włączona nocą lub w surowym otoczeniu za pomocą poręcznego przełącznika. Szklane wykończenie dodaje pełnej gracji i estetyki oraz pomaga przy ochronie fontanny przed kaprysami pogody. Ta dekoracja to łatwy i bez kłopotu sposób na odprężenie się w uspokajającej atmosferze dekoracji na świeżym powietrzu.
     
Cechy

    Zasilana słonecznie - ekonomiczna i przyjazna środowisku
    Funkcja Słoneczna na Żądanie pozwala na cieszenie się twoją fontanną nawet nocą i podczas zachmurzenia
    W pełni samodzielna - zestaw zawiera wszystko co potrzebujesz aby cieszyć się fontanną
    Konstrukcja z żywicy poliestrowej jest wytrzymała jak i odporna na warunki pogodowe oraz dostarczana jest z pięknym antycznym zakamuflowanym jako kamień wykończeniem
    Szybka i łatwa instalacja - wystarczy dodać wody i pozwolić na ładowanie
    Przyciągnie wolne ptaki do twojego ogrodu
    Skompresowana i wielofunkcyjna - może zostać łatwo umieszczona wszędzie w/g twojego wyboru
    Bez kosztów operacyjnych ,minimalne koszty pracy

Specyfikacja

Wysokość: 71 cm
Średnica: 47 cm

Panel słoneczny
Prowadzenie kabla elektrycznego na zewnątrz utrudnia zadanie i może być potencjalnie niebezpieczne. Ten panel słoneczny zapewnia łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjazną dla środowiska alternatywę. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii, a jednocześnie nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów do rachunku za energię.

Produkt w pełni autonomiczny
Wystarczy wypełnić  wodą i będzie gotowy do pracy; nie ma potrzeby ciągłego dopływu wody. Tworzy piękne widowisko, a wszystko to bez konieczności używania kabli. Nie ma potrzeby dodatkowego zbiornika, produkt ten zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w jednym pudełku.

Polyresin
Polyresin jest popularnym materiałem do wyrobów ogrodowych, i może łatwo przetrwać na zewnątrz przez wiele lat. Jest odporny na promieniowanie UV i mróz, silny i wytrzymały.Zachowuje swój kolor nawet po przejściu surowych zim.

Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: