Fontanna,kaskada

1 910,56 zł brutto


1 553,30 zł netto
Opis

Solidna konstrukcja tej fontanny zapewnia, że wytrzyma ona próbę czasu. Została ona wykonana z prawdziwej żywicy.Aby zainstalować fontannę umieść ją gdzie sobie życzysz, podłącz wąż do pompy i gotowe. Wysoka jakość konstrukcji, naturalny wygląd kamienia, piękny i niepowtarzalny design. 

Więcej szczegółów

PWF3290G /5703071142

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

Fontanna,kaskada "Pocałunek"H 108 cm LED

Ta elegancka fontanna została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, chociaż wygląda jakby była stworzona z naturalnego kamienia. Tworzy ona wspaniałe figurki całującej się pary, jest to fontanna idealna do każdego ogrodu, domu czy patio. Jej współczesny styl i kształt jest niezwykle miły dla oka, a to również doskonały dodatek do Twojego domu.
Prosta w instalacji – wystarczy dolać wody, podłączyć do zasilania i w ciągu 5 minut możesz mieć relaksujący, nowoczesny dodatek do ogrodu lub domu.

Wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, dzięki czemu jest trwała i lekka. Na pewno wprowadzi element nowoczesnego stylu gdziekolwiek ją tylko postawisz. Fontanna jest odporna na mróz oraz promieniowanie UV. Woda delikatnie przepływa po fontannie wydając kojący dźwięk wody płynącej między kamieniami, a następnie wpływa do zbiornika skąd znów jest przepompowywana na górę. Dioda LED delikatnie oświetla fontannę, tworząc jeszcze piękniejszy efekt wizualny. Fontanna na pewno ożywi każde otoczenie w którym zostanie zainstalowana.

Cechy:
- wykonana z żywicy organicznej, odpornej na promienie UV i mróz,
- diody LED, oświetlają fontannę w nocy,
- w pełni samodzielna – nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- odporna na promieniowanie UV i mróz - zwiększa trwałość produktu,
- idealna do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

Dane techniczne:
wys. 108cm,
szer. 53,5cm,
głębokość. 21cm,
waga. 17 kg,
pompa, diody LED oraz 10m kabla w zestawie.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: