Fontanna kaskada

1 955,70 zł brutto


1 590,00 zł netto
Opis

Ta prosta fontanna wniesie uczucie spokoju i stylu do ogrodu. Wspaniała fontanna przedstawia kryształową kulę, która jest połączona przez ruch wody wokoło niej i oświetlona zmieniającymi kolorami światła LED. Kula pięknie odbija światło diod LED po całym ogrodzie. Wykonana z żywicy organicznej, która jest bardzo trwała, a ponadto odporna na mróz i promieniowanie UV.

Więcej szczegółów

PWF10101 /

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

Fontanna kaskada"Orion"LED,H 70 cm

Ta prosta fontanna wniesie uczucie spokoju i stylu do ogrodu. Wspaniała fontanna przedstawia kryształową kulę, która jest połączona przez ruch wody wokoło niej i oświetlona zmieniającymi kolorami światła LED. Kula pięknie odbija światło diod LED po całym ogrodzie. Wykonana z żywicy organicznej, która jest bardzo trwała, a ponadto odporna na mróz i promieniowanie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok.

Ta uderzająca fontanna jest wyposażona w ręcznie rzeźbione elementy, przypominający styl Art. Nouveau, szczególnie przywodzący na myśl artystę Klimt i jego słynny utwór „The Kiss”. Gładkie, łukowate ramiona fontanny przypominają wyciągnięte ramiona z konstelacji Oriona, z tego ten produkt wziął swoją nazwę. Fontanna ta została pięknie zaprojektowana tak, aby tworzyła wspaniały punkt centralny w każdym bardziej nowoczesnym ogrodzie.

Cechy:
- oryginalny design, dzięki któremu fontanna staje się elementem przyciągającym wzrok,
- w zestawie z oświetleniem LED, które zmienia kolor i jest ukryte pod szklaną kulą, aby oświetlać fontannę i cały ogród,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest trwała i lekka dzięki czemu możesz ją ustawić gdzie tylko zechcesz,
- odporna na promieniowanie UV i mróz, dzięki czemu jest idealna do użytkowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni samodzielna – nie wymaga dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 70cm,
szer. 45cm,
głębokość. 25cm,
w zestawie 10 metrów kabla.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: