Fontanna ogrodowa Trzy Granitowe Misy, GRC, LED, wysokość 57 cm

1 955,70 zł brutto


1 590,00 zł netto
Opis

Wnieś odrobinę spokoju dzięki tej nowoczesnej fontannie wodnej. Woda przepływa przez trzy misy, tworząc wspaniałe, relaksujące dźwięki. Wykonana została z betonu wzmocnionego włóknem szklanym(znane jako GRC), dzięki czemu fontanna jest trwała i jednocześnie lżejsza od naturalnego kamienia.

Więcej szczegółów

PWF10113 /6760363580

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaMisy

Opis

Fontanna,kaskada Trzy Granitowe Misy,LED,H 57 cm

Wnieś odrobinę spokoju dzięki tej nowoczesnej fontannie wodnej. Woda przepływa przez trzy misy, tworząc wspaniałe, relaksujące dźwięki. Wykonana została z betonu wzmocnionego włóknem szklanym(znane jako GRC), dzięki czemu fontanna jest trwała i jednocześnie lżejsza od naturalnego kamienia. Fontanna dodatkowo została ręcznie wykończona, dzięki czemu wygląda jak prawdziwy kamień.

Fontanna została wykonana z betonu wzmocnionego włóknem szklanym(GRC) o dużej wytrzymałości. Materiał ten ma większą wytrzymałość niż w przypadku zwykłego betonu i jest znacznie lżejszy. Fontanna została ręcznie wykonana przy użyciu specjalnym form, dzięki czemu wygląda jak prawdziwy kamień, ale jest znacznie praktyczniejsza.
Cechy:
- nowoczesny design, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem do nowoczesnych ogrodów,
- w zestawie z oświetleniem LED, które dodaje uroku fontannie również po zmroku,
- wysoka jakość konstrukcji GRC – fontanna powstała z betonu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu jest bardzo trwała, wytrzymała i lekka,
- w pełni autonomiczna, zatem nie musisz kupować dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 56,5cm,
szer. 47,5cm,
głębokość. 42cm,
w zestawie 10 metrów kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: