Fontanna ogrodowa Pień Drzewa, oświetlenie LED, wysokość 92 cm

2 201,70 zł brutto


1 790,00 zł netto
Opis

Wnieś trochę rustykalnego uroku do swojego ogrodu, dzięki tej trójwarstwowej fontannie. Fontanna została pomysłowo zaprojektowana i wykonana z żywicy organicznej, a ponadto ręcznie wykończona tak aby miała fakturę i wygląd prawdziwego drewna.

Więcej szczegółów

PWF10137 /5796640951

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaDrzewa, kwiaty

Opis

Fontanna,kaskada Pień Drzewa LED,H 92 cm

Wnieś trochę rustykalnego uroku do swojego ogrodu, dzięki tej czterowarstwowej fontannie. Każda drewniana „misa” wygląda jakby rosła na korzeniu, na którym spoczywa. Fontanna została pomysłowo zaprojektowana i wykonana z żywicy organicznej, a ponadto ręcznie wykończona tak aby miała fakturę i wygląd prawdziwego drewna. Fontanna wygląda jakby została w całości wykonana przez zręcznego rzemieślnika, co czyni ją idealną dla tych, którzy szukają prawdziwie rustykalnego dodatku do ogrodu.
Fontanna jest całkowicie samodzielna i jest w zestawie z 10-cio metrowym kablem zasilającym, dzięki czemu możesz ją ustawić niemalże w każdym miejscu w ogrodzie.

Ta uderzająca fontanna została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest bardzo trwała i można ją dowolnie formować, uzyskując przy tym wspaniałe detale, a ponadto jest mrozoodporna, dzięki czemu bez obaw możesz stosować ją przez cały rok. Dodatkowo jest odporna na promieniowanie UV, aby zapobiec przebarwieniom i utracie kolorów w silnym świetle słoneczny.

Cechy:
- zintegrowane diody LED, oświetlające fontannę po zmroku dodając jej uroku,
- rustykalny design; prosta konstrukcja fontanny, która na pewno wniesie aurę spokoju do ogrodu,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest lekka i trwała, dzięki czemu możesz umieścić fontannę gdzie tylko chcesz,
- odporna na mróz i promienie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni autonomiczna, co oznacza że nie wymaga zakupu dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 92cm,
szer. 42cm,
głębokość. 31cm,
waga. 14kg,
w zestawie 10 metrów kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: