Fontanna ogrodowa Pień Drzewa, oświetlenie LED, wysokość 77 cm

2 214,00 zł brutto


1 800,00 zł netto
Opis

Wnieś trochę rustykalnego uroku do swojego ogrodu, dzięki tej trójwarstwowej fontannie. Fontanna została pomysłowo zaprojektowana i wykonana z żywicy organicznej, a ponadto ręcznie wykończona tak aby miała fakturę i wygląd prawdziwego drewna.

Więcej szczegółów

PWF10135 /6742639287

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaDrzewa, kwiaty

Opis

Fontanna,kaskada Pień Drzewa LED,H 77 cm

Wnieś trochę rustykalnego uroku do swojego ogrodu, dzięki tej trójwarstwowej fontannie. Fontanna została pomysłowo zaprojektowana i wykonana z żywicy organicznej, a ponadto ręcznie wykończona tak aby miała fakturę i wygląd prawdziwego drewna. Fontanna wygląda jakby została w całości wykonana przez zręcznego rzemieślnika, co czyni ją idealną dla tych, którzy szukają prawdziwie rustykalnego dodatku do ogrodu.
Fontanna jest całkowicie samodzielna i jest w zestawie z 10-cio metrowym kablem zasilającym, dzięki czemu możesz ją ustawić niemalże w każdym miejscu w ogrodzie.

Ta uderzająca fontanna została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest bardzo trwała i można ją dowolnie formować, uzyskując przy tym wspaniałe detale, a ponadto jest mrozoodporna, dzięki czemu bez obaw możesz stosować ją przez cały rok. Dodatkowo jest odporna na promieniowanie UV, aby zapobiec przebarwieniom i utracie kolorów w silnym świetle słoneczny.

Cechy:
- zintegrowane diody LED, oświetlające fontannę po zmroku dodając jej uroku,
- rustykalny design; prosta konstrukcja fontanny, która na pewno wniesie aurę spokoju do ogrodu,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest lekka i trwała, dzięki czemu możesz umieścić fontannę gdzie tylko chcesz,
- odporna na mróz i promienie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni autonomiczna, co oznacza że nie wymaga zakupu dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 77cm,
szer. 43cm,
głębokość. 35cm,
waga. 8kg,
w zestawie 10 metrów kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: