Obniżka! Fontanna ogrodowa, Lilia z Trzema Żabami, szerokość 75 cm

Fontanna ogrodowa, Lilia z Trzema Żabami, szerokość 75 cm

1 374,53 zł brutto

1 527,25 zł

-10%


1 117,50 zł netto
Opis

Relaksuj się w ogrodzie, na balkonie lub na patio przy tej fontannie i trzech żab niefrasobliwe chłodzacych sie na skraju swojej funkcji wody. Ustaw ją i  oglądaj fontannę w kształcie dzwonu, która w ogrodzie sprawi, wspaniały punkt odniesienia dla swojej zewnętrznej przestrzeni.

Więcej szczegółów

PWF11092

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaZwierzęta

Opis

Fontanna Lilly z figurką żab W 75cm

Relaksuj się w ogrodzie, na balkonie lub na patio przy tej fontannie i trzech żab niefrasobliwe chłodzacych sie na skraju swojej funkcji wody. Ustaw ją i oglądaj fontannę w kształcie dzwonu, która w ogrodzie sprawi, wspaniały punkt odniesienia dla swojej zewnętrznej przestrzeni. Przychodzi z białym oczkiem wodnym i czarnymi figurką ceramicznymi żab.

Te mini ogrody wodne są kompaktowe i są rozwiązaniem bez kłopotów dla tych, którym brakuje miejsca na pełny stawu. Idealny do małych ogrodów, tarasów, a nawet balkonów te ogrody wodne mogą pasować stylowo w niemal każdych warunkach. Dołączona pompa wody do funkcji zapewnia stały przepływ wody, który utrzymuje, że woda jest natleniona i czysta oraz zapobiega zapachom .

Opis

W: 75cm (2ft 5½in) x L: 75cm (2ft 5½in) x H : 30cm (12in)

30 innych produktów w tej samej kategorii: