Fontanna ogrodowa, kaskada Sofia wraz z rzeźbą, wysokość 106 cm

1 483,99 zł brutto

1 562,10 zł

-5%


1 206,50 zł netto
Opis

Ta elegancka, piękna fontanna została wykonana z żywicy poliestrowej, aby stworzyć statuetkę Sofii w kolorze kości słoniowej. Ten delikatny element z pewnością doda zamożności i luksusu w twoim domu lub ogrodzie, oraz będzie stanowił imponujący punkt centralny, gdziekolwiek zdecydujesz się go umieścić.


Więcej szczegółów

PWF3554 /6186263560

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Fontanna,kaskada Sofia wraz z rzeźbą. H 106 cm

Dźwięk delikatnie spływającej kaskadowo wody, razem ze spokojnym obliczem figury młodej kobiety, gwarantuje przyciągnięcie spojrzeń podziwu, jednocześnie dodając w swoim otoczeniu poczucia spokoju.

Dane techniczne

    Wysokość: 106cm (41.7")
    Szerokość: 75cm (29.5")
    Głębokość: 75cm (29.5")
    Pompa wraz z kablem 10m (33') w zestawie

Ta zgrabna figura została znakomicie wykonana i sprytnie zakamuflowana, aby przedstawiać kolor kości słoniowej, będąc tak naprawdę wykonaną z wysokiej jakości żywicy poliestrowej, która jest lekka, wytrzymała i trawała, co pozwala na łatwy montaż i instalację, przy jednoczesnym zapewnieniu, że będzie znosić naszą niestałą Polską pogodę. Woda krąży od zbiornika ukrytego wewnątrz fontanny, pompowana jest do góry, aby delikatnie wypłynąć z muszli trzymanej w rękach przez figurkę. Następnie spływa kaskadowo do kolejnych muszli niżej, aby po raz kolejny zostać wpompowaną na górę i zacząć cykl od początku.

 

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki, angielski
Gwarancja 2 lata.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: