Fontanna ogrodowa, Delfin, topiary, wysokość 180 cm

16 297,50 zł brutto


13 250,00 zł netto
Opis

Ta niezwykła topiary z pewnością doda dekoracyjny polot do ogrodu, a nie tylko dzięki przyjemnemu kształtowi, ale dlatego, że jest to również fontanna. To dodaje jeszcze więcej piękna do Twojego ogrodu.

Więcej szczegółów

PWF20007

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaZwierzęta

Opis

Fontanna Dolphin Topiary(sztuka ozdobnego strzyzenia krzewów) H1.80m

Ta niezwykła topiary z pewnością doda dekoracyjny polot do ogrodu, a nie tylko dzięki przyjemnemu kształtowi, ale dlatego, że jest to również funkcja wody. To dodaje jeszcze więcej piękna do Twojego ogrodu. Tajemnicą Topiary, że jest łatwa do utrzymania, poniewaz forma jest ze stali nierdzewnej, co oznacza prostotę w formowaniu kształtu, należy przyciąć do ramy i Topiary jest ukształtowana. To nigdy nie bedzie prostsze, aby mieć cechę topiary w ogrodzie. Ten piękna cecha przedstawia skaczącego delfina.

Opis

- Wspaniały topiary i funkcja wody - dwa ozdobne dekoracje w jednym
- Wyhodowanych z odpornej privet - łatwe w pielęgnacji i w wzroście
- Wewnętrzny kształt ramy - łatwe w utrzymaniu kształtu swojej topiary(ozdobnego strzyżenia krzewów)
- Dostarczana z pompą i zbiornikiem
- Rama ze stali nierdzewnej - zapobiega korozji i degradacji

Ta intrygująca topiary(sztuka ozdobnego strzyzenia krzewów) ma dużą dla ciebie niespodziankę - to również funkcja wody! Z sprytnie ukrytego węża i pompy, woda przepływa w sposób ciągły z misy do zbionika. Wykonany z odpornej privet topiary potrzebuje podlewania trzy razy w tygodniu, aby utrzymać roślinność bujną i zieloną. Rama ze stali nierdzewnej- poprostu potrzebujesz ostrego sekatora aby wyciąć rośliny z powrotem do ramy w celu utrzymania kształtu.

Przybywa jako kompletna funkcja, zbiornik i pompa w zestawie, wszystko co musisz zrobić, to wybrać miejsce, w którym będzie wyglądać jak najlepiej. Rozpocząć cięcie w połowie wiosny, według kształtu ramy, a następnie przyciąć każdego miesiąca przez całe lato aż do września. Przycinanie jesienią może spowodować że mróz uszkodzi młode pędy, więc nie jest to zalecane. Ta topiary wykorzystuje Ligustrum Delavayanum, Delavay Privet, która jest gęsta, wieczniezielona z owalnymi, ciemnozielonymi liściami.

Specyfikacja

H 1.80m ( 5 ft 10 in )

30 innych produktów w tej samej kategorii: