Fontanna ogrodowa Cztery Granitowe Misy, LED, wysokość 80 cm

2 029,50 zł brutto


1 650,00 zł netto
Opis

Wykończ nowoczesny ogród dzięki tej wspaniałej fontannie wodnej. Woda spływa po czterech poziomach, stworzonych z misek, a następnie wpływa do wewnętrznego zbiornika, skąd zawraca na górę. Cztery misy swoją teksturą przypominają granit, natomiast cokół, na którym spoczywają, wygląda jak gładki, polerowany kamień.

Więcej szczegółów

PWF10110 /5792197457

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaMisy

Opis

Fontanna,kaskada Granitowe Cztery Misy,LED,H 80 cm


Wykończ nowoczesny ogród dzięki tej wspaniałej fontannie wodnej. Woda spływa po czterech poziomach, stworzonych z misek, a następnie wpływa do wewnętrznego zbiornika, skąd zawraca na górę. Cztery misy swoją teksturą przypominają granit, natomiast cokół, na którym spoczywają, wygląda jak gładki, polerowany kamień. Wykonana z żywicy organicznej, która jest bardzo trwała. Ta fantastyczna fontanna może wnieść nowoczesny akcent do Twojego ogrodu.

Ta uderzająca fontanna została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest bardzo trwała, a ponadto mrozoodporna, dzięki czemu bez obaw możesz stosować ją przez cały rok. Dodatkowo jest odporna na promieniowanie UV, aby zapobiec przebarwieniom i utracie kolorów w silnym świetle słoneczny.

Cechy:
- zintegrowane diody LED, oświetlające fontannę po zmroku dodając jej uroku,
- nowoczesny design; fontanna została ręcznie wykończona z intrygującej tekstury, wyglądającej jak granit,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest lekka i trwała, dzięki czemu możesz umieścić fontannę gdzie tylko chcesz,
- odporna na mróz i promienie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni autonomiczna, co oznacza że nie wymaga zakupu dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 80,5cm,
szer. 38,5cm,
głębokość. 32,5cm

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: