Fontanna ogrodowa, czteropoziomowa, kamienna, LED, wysokość 65 cm

3 124,29 zł brutto


2 540,08 zł netto
Opis

Solidna konstrukcja tej fontanny zapewnia, że wytrzyma ona próbę czasu. Została ona wykonana z prawdziwej żywicy i kamienia.Aby zainstalować fontannę umieść ją gdzie sobie życzysz, podłącz wąż do pompy i gotowe. Wysoka jakość konstrukcji, naturalny wygląd kamienia, piękny i niepowtarzalny design. 

Więcej szczegółów

PWF7080 /5749346373

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

Fontanna,kaskada"Otwarta rzeka"LED,65x64 cm

Ta wspaniała fontanna została starannie wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, tworząc wspaniały efekt rzeki przepływającej między kamieniami. Zrelaksuj się przy dźwiękach tworzonych przez tę fontannę, co tworzy wspaniałą aurę spokoju w każdym miejscu w którym zdecydujesz się ją postawić. Ta realistyczna fontanna wodna, stanie się fantastycznym dodatkiem do Twojego ogrodu.

Poniżej film przedstawiający zasadę działania  fontanny

Żywica organiczna wykorzystana do tej fontanny, jest lekka, trwała i wytrzymała. Została uformowana tak aby przyjąć szorstki wygląd i fakturę naturalnej skały; wygląda tak jakby została ukształtowana przez płynącą wodę.

Cechy:
- wykonane z wysokiej jakości żywicy organicznej,
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- odporna na mróz i promieniowanie UV,
- 4 zintegrowane diody LED, oświetlające fontannę również w nocy,
- nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Fontanna jest zintegrowana z diodami LED, które podświetlając ją, tworzy oszałamiający wodny spektakl. Woda płynie strumieniem po kolejnych warstwach, a następnie spada do bazy, gotowa do przepompowania z powrotem na górę.

Gwarantujemy, że ta fontanna ożywi każde otoczenie, a dodatkowo diody LED stworzą porywający efekt lśnienia, co pozwoli na relaks przy tym pięknym dodatku.
Wystarczy wyjąć z pudełka, podłączyć do zasilania, dolać wody i gotowe!

Dane techniczne:
wys. 65m,
dł. 64cm,
szer. 41cm,
w zestawie pompa oraz 10 metrów kabla.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: