Fontanna, kaskada rzymska .

1 741,07 zł brutto

1 832,70 zł

-5%


1 415,50 zł netto
Opis

 Fontanna wywołująca wrażenie pochodzenia ze starożytności, ta dekoracja wodna stanie się idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu. Została ona wykonana z żywicy poliestrowej, która jest doskonałym materiałem w celu uzyskania odporności na czynniki środowiskowe takie jak promieniowanie UV i mróz. Pięknie udekorowana i stylowo wykończona kamieniem ta fontanna będzie idealnym dodatkiem do  ogrodu.

Więcej szczegółów

PWF8562 /

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

Fontanna wodna wzorowana na rzymskim zbiorniku wodnym wysokość 70cm

Dane techniczne

    Zbiornik: 40 cm Wysokość (1ft 33in)
60 cm szerokości (1 ft 111In)
Głębokość 30cm (113in)
    Ogółem:
69cm Wysokości (2ft 31in)
61 cm szerokości (1ft 111In)
Głębokość 30cm (113in)
    Waga: 9 kg
    Długość kabla: 5m

Cechy

    W pełni samodzielny - nie wymaga dodatkowego zbiornika
    Wysokiej jakości wykończenie z żywicy poliestrowej wzorowanej na kamień - wytrzymałe, odporne na promieniowanie UV i mróz
    Piękny zabytkowy wzór  - elegancki i stylowy
    Bezobsługowość - przeznaczone do użytku zwenętrznego


Uroczy, tradycyjny design

Piękny wzór zdobi tą fontannę, z bezczelnym dzieckiem plującym wodą z ust na szczycie fontanny i wspaniałymi dekoracyjnymi scenami na głównej części. Ten przedmiot oddaje zabytkową elegancję, która doskonale wpasuje się do Twojego ogrodu. Można też przekształcić go w piękną donicę, gdy nie jest wypełniona wodą i stworzyć swoją własną kolorową wystawę dla Twojej rodziny i gości.


W pełni samodzielna fontanna

Można po prostu wypełnić tę ozdobę wodą i zacznie pracować. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zbiornika, wszystko co potrzebujesz by się nią cieszyć natychmiast jest już zawarte.

Budowa z żywicy poliestrowej(Polyresin)

Żywica poliestrowa jest popularnym materiałem do wyrobów ogrodowych, gdyż łatwo przetrwa wiele lat na zewnątrz. Jest to mocny, lekki i wytrzymały materiał, któy jest odporny na promieniowanie UV i mróz. Pomaga to zachować kolor i przetrwać ostre zimy. Polyresin jest również doskonały dla rzeźbienia, jak widać ze wspaniałych elementów dekoracyjnych, które są widoczne na tej fontanny.

 
Utrzymanie i ochrona fontanny z Fountain Safe

"Fountain Safe" i "Fountain Frost Free" są zarówno całkowicie bezpieczne dla dzieci, zwierząt domowych i zwierząt. Aktywna formuła w " Fountain Safe" ochroni i wyczyści, zapobiegając wszystkim popularnym formom glonów i mułu. "Fountain Frost Free" chroni przed pękaniem i uszkodzeniach spowodowanych mrozem w okresach niskich temperatur.

Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: