Fontanny nowoczesne

Jest 416 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 416 elementów

Fontanny  nowoczesne

 Stosowane jako element dekoracyjny ogrodu, tarasu, dziedzińca czy patio przestają być już tylko dodatkiem, a zaczynają odgrywać kluczową rolę w projektowaniu przestrzeni. Już w renesansie fontanny ogrodowe cieszyły się niezwykłą popularnością. Zachwycały, tworzyły niezapomniany klimat i znacząco wpływały na wygląd otoczenia. Nic dziwnego, że do dziś fontanna ogrodowa w antycznym stylu jest tą najczęściej stosowaną w wypełnionych roślinnością ogrodach.

Aby osiągnąć efekt harmonijnie skomponowanej przestrzeni, warto zwracać uwagę na materiał oraz styl dekoracji wodnych. Nowoczesne kaskady ogrodowe wykonywane z kamienia pasują do zieleni, świetnie sprawdzając się w przydomowych ogrodach, parkach miejskich czy nawet hotelach i restauracjach w formie dodatkowej atrakcji dla Gości.

Fontanny ogrodowe nowoczesne coraz częściej stają się też doskonałą ozdobą we wnętrzach budynków. Naukowo zostało udowodnione, że szum wody koi nerwy, pozwala na głębokie odprężenie i oczyszczenie myśli. Nic dziwnego, że nawet niewielkich rozmiarów kaskada wodna jest tak popularna w gabinetach SPA, ośrodkach rehabilitacyjnych i uzdrowiskach.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą dekoracji ogrodowych, w tym fontann wykonanych z różnych materiałów, o ciekawych kształtach i niespotykanych wzorach. Proponujemy między innymi najwyższej klasy fontanny ze stali nierdzewnej, które zachowują swój niezmienny wygląd na długo, czy też fontanny solarne – ekonomiczne i jednocześnie ekologiczne rozwiązania. W ogrodach bardzo dobrze sprawdzają się jedne z najpopularniejszych wśród kształtów fontanny ogrodowe  kule – niezwykle eleganckie, dające zjawiskowy efekt. 

Fontanny ogrodowe nowoczesne możemy podzielić ze względu na materiały z których zostały wykonane na:

  • Fontanny ogrodowe nowoczesne: fontanny ze stali nierdzewnej , fontanny  z cynku, fontanny  z miedzi, fontanny z cortenu i innych stopów metali -są one bardzo popularne wśród osób zajmujących się krajobrazem ogrodu.
  • Fontanny ogrodowe nowoczesne z polyresin wytrzymałego materiału na warunki atmosferyczne
  • Fontanny ogrodowe nowoczesne z kamienia o wyglądzie nowoczesnym
  • Fontanny ogrodowe nowoczesne z grc (mieszanki żywicy kamienia i betonu) trwałe fontanny na każde warunki pogodowe

i ze względu na kształt:

  • ściany wodne
  • fontanny, kaskady misy
  • fontanny ogrodowe kule
  • oraz wiele innych

Fontanny ogrodowe nowoczesne – Wrocław

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu wystawowego(wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny), gdzie czekają na Państwa wysokiej jakości fontanny ogrodowe. Wrocław jest jedynym miastem w Polsce, gdzie możliwy jest odbiór osobisty produktów. W całym kraju i również poza nim prowadzimy sprzedaż wysyłkową.