Kaskasa wodna, tuby, wodospad Alamere, LED, wysokość 120 cm

2 082,83 zł brutto


1 693,36 zł netto
Opis

Ten bardzo popularny wzór potrójnej rury, tym razem z pięknym wykończeniem kamiennym. Wykonane ze stali nierdzewnej, które zostały galwanizowane w celu uzyskania szczególnie atrakcyjnego wykończenia. Jest znacznie lżejsza od litego kamienia, dzięki czemu łatwiejsza w instalacji w ogrodzie. Ponadto fontanna jest oświetlana przez diody LED dodające jej szczególnego uroku po zmroku.

Więcej szczegółów

PWF9368A /5806814347

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaTuby

Opis

Fontanna,kaskada Tuby Alamere LED,H 120 cm

Ten bardzo popularny wzór potrójnej rury, tym razem z pięknym wykończeniem kamiennym. Wykonane ze stali nierdzewnej, które zostały galwanizowane w celu uzyskania szczególnie atrakcyjnego wykończenia. Jest znacznie lżejsza od litego kamienia, dzięki czemu łatwiejsze w instalacji w ogrodzie. Ponadto fontanna jest oświetlana przez diody LED dodające jej szczególnego uroku po zmroku.

Zbiornik wyposażony jest w pokrywę na pokrycie pompy i kamyki lub łupki(brak w zestawie). Alternatywnie, możesz umieścić zbiornik wewnątrz donicy i otrzymasz samodzielny element.

Wykończenie „Terrazzo” jest wykonane z żywicy w połączeniu z kamieniem albo w postaci proszku albo ich fragmentów w zależności od wymaganego wyglądu. Wykończenie to zawsze zawiera fragmenty tłucznia o innym kolorze, co daje niepowtarzalny efekt koloru i tekstury tak jak z naturalnego kamienia. To wykończenie jest lżejsze od litego kamienia i mniej narażone na złamania, ponadto jest bardzo trwałe i wytrzymałe.

Cechy:
- konstrukcja ze stali nierdzewnej wykończona kamiennym efektem – zaawansowany projekt,
- trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej klasy 304,
- różnorodność metod instalacji – zbiornik możesz wkopać w ziemię lub go na niej postawić,
- zintegrowane diody LED oświetlające fontannę po zmroku,
- dźwięk płynącej wody stworzy aurę relaksu,
- nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Dane techniczne:
wys. 120cm,
tuby:
duża. 100cm,
średnia 75cm,
mała. 50cm,
średnica tuby. 7,5cm
zbiornik:
wys. 20cm,
średnica 50cm,
w zestawie 10 metrów kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: