Fontanna,stal nierdzewna

749,76 zł brutto

833,07 zł

-10%


609,56 zł netto
Opis

Piękna fontanna ze stali nierdzewnej, inspirowana tradycyjnymi japońskimi fontannami, na pewno stworzy aurę spokoju w każdym ogrodzie.Dodaj poczucie elegancji do ogrodu lub pomieszczenia dzięki tej wspaniałej fontannie.  Nowoczesny styl będzie odpowiadał każdemu wzorowi ogrodu, a wypolerowana powierzchnia będzie odbijać światło do zacienionych miejsc ogrodu.

Więcej szczegółów

PWF7532A /5773118873

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

Fontanna,stal nierdzewna"Shishi "H 75 cm

Piękna fontanna ze stali nierdzewnej, inspirowana tradycyjnymi japońskimi fontannami, na pewno stworzy aurę spokoju w każdym ogrodzie.
W zestawie z podziemnym zbiornikiem, który zbiera wodę z fontanny. Fontanna jest łatwa do uruchomienia i konserwacji, a jego konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia, że zachowuje ona swój wygląd przez lata. Diody LED znajdują się w górnej części zbiornika.

Niezwykła fontanna doda współczesną ruchomą część, do tradycyjnej fontanny japońskiej Shishi Odoshi. Japoński design, zazwyczaj wykonywane z bambusa, lecz tutaj mamy do czynienia z reinterpretacją przy użyciu stali nierdzewnej. To połączenie klasyki i nowoczesności daje piękny efekt bardzo wytrzymałej konstrukcji stalowej zakrzywionej niczym rurka bambusowa.
Fontanna Shishi Odoshi została nazwana „fontanną stukającą” ze względu na jego charakterystyczne, rytmiczne stuknięcia. Gdy woda krąży w fontannie, końcówka rurki porusza się do przodu i w tył, tworząc charakterystyczne stuknięcia. Została ona zaprojektowana w Japonii, aby odstraszać szkodniki z dala od upraw, ale w dzisiejszych czasach jest ceniona głównie ze względu na piękno i właściwości kojące. Strugi wody i rytmiczne stuknięcia pomogą stworzyć relaksującą atmosferę w każdym ogrodzie.

Cechy:
- trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej,
- projekt inspirowany japońskimi fontannami,
- współczesna wariacja na temat klasycznej konstrukcji – uzupełnia zarówno nowoczesne jak i tradycyjne ogrody,
- stukający dźwięk jest relaksujący i pomaga odstraszyć szkodniki,
- diody LED oświetlają fontannę, dzięki czemu możesz się nią cieszyć również po zmroku.

Dane techniczne:
Fontanna: 75cm x 40cm x 10cm,
Fontanna ze zbiornikiem: 95cm x 55cm x 55cm,
jedna dioda LED,
pompa 7W,
8 metrów kabla

W dzisiejszych klimatyzowanych środowiskach, fontanna ta pomaga osiągnąć, medycznie zalecaną, wilgotność powietrza na poziomie 45-55%.

 

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: