Fontanna ogrodowa ze stali nierdzewnej, potrójne zaćmienie, wysokość 95 cm

5 207,22 zł brutto


4 233,52 zł netto
Opis

Kaskady wody delikatnie spływające w dół z kazdej strony tych elips, stworzą hipnotyzujący efekt w każdym ogrodzie,tarasie,patio itp.Nadaje się również do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Więcej szczegółów

PWF0484 /5616866810

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaTuby

Opis

Fontanna,kaskada "Potrójne Zaćmienie" H 95


Fontanna składa się z trzech cylindrycznych rur wykonanych z polerowanej stali nierdzewnej. Jest ona dostarczana w komplecie z pompą 2000 l/h, i może być zainstalowana w stawie lub basenie żwirowym. Fontanna jest wytrzymała i posiada 12-sto miesięczną gwarancję.
Należy czyścić ją środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej.

Wymiary:
wys.: 95cm(3ft 1”)

Czy potrzebny jest basen żwirowy?
Cena obejmuje tylko fontannę i pompę. Jednakże jeśli chcesz umieścić fontannę w stawie, najprawdopodobniej będziesz potrzebować zbiornika.
Możemy dostarczyć również szczotkowaną misę ze stali nierdzewnej przeznaczoną do postawienia na ziemi, lub zbiornik wykonany w 100% z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, FiniaTM zaprojektowany tak, aby wkopać go w ziemię. Nasza fontanna może być postawiona sama w misie ze stali nierdzewnej, na przeznaczonych do tego betonowych blokach, albo w plastikowym zbiorniku, jednakże zalecamy zakup naszego opcjonalnego zestawu adaptera dla śrub fontanny w celu umieszczenia jej w wybranym miejscu i wyrównania.

 
 
  
  

30 innych produktów w tej samej kategorii: