Fontanna ogrodowa Malakka, wysokość 90 cm

2 859,75 zł brutto


2 325,00 zł netto
Opis

Idealna fontanna do nowoczesnych ogrodów, zawiera wodospad, który został pięknie wykończony z nowoczesną ramą ze stali nierdzewnej i stylowego rattanu. Z zintegrowaną sadzarką, ta fontanna wniesie życie i kolor na patio czy taras, a nawet może być używana w zamkniętych pomieszczeniach.

Więcej szczegółów

PWF9336 /5809117671

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaWodospady

Opis

Fontanna,kaskada Malakka H 90 cm x W 74 cm

Idealna fontanna do nowoczesnych ogrodów, zawiera wodospad, który został pięknie wykończony z nowoczesną ramą ze stali nierdzewnej i stylowego rattanu. Z zintegrowaną sadzarką, ta fontanna wniesie życie i kolor na patio czy taras, a nawet może być używana w zamkniętych pomieszczeniach.
Całkowicie samowystarczalna, zatem nie ma potrzeby kupowania dodatkowego zbiornika, dzięki czemu ta fontanna jest szybka i łatwa w instalacji.

Ta wspaniała fontanna została wykonana ze stali nierdzewnej i polietylenowego rattanu dla zwiększenia trwałości. Jest ona odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu przetrwa każdą pogodę. Dzięki wewnętrznemu zbiornikowi fontanna może być stosowana również wewnątrz pomieszczeń i staje się imponującym dodatkiem do każdego domu lub miejsca pracy. Stylowy wodospad sprawia że jest to nowoczesny dodatek do miejsc pracy, hotelów, barów czy restauracji.

Trwała konstrukcja
Ta uderzająca fontanna została starannie wykonana ze stali nierdzewnej klasy 304, dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne, więc jest idealna do stosowania w ogrodzie przez cały rok. Stylowy rattan nie tylko świetnie wygląda, ale również pomaga chronić fontannę przez niekorzystną pogodą, a ponadto jest trwały i nadaje się do recyklingu, więc jest przyjazny dla środowiska.

Zintegrowana sadzarka
Górna część tego wodospadu jest pomysłowo połączona z sadzarką na rośliny. Dzięki temu możesz umieścić tam swoje ulubione rośliny. Jest to również bardzo praktyczne, gdy chcesz posadzić tam zioła, które posłużą Ci za przyprawy w kuchni. Oczywiście wspaniale będą tam wyglądać również kwiaty ozdobne, które rozjaśnią każde pomieszczenie lub ogród.

Piękne ostre krawędzie
Ta wspaniała fontanna może poszczycić się nowoczesnymi ostrymi krawędziami, które wyglądają wspaniale. Ostrza kaskady są innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych wodospadów, gdyż teraz woda wpływa jeden płaskim arkuszem. Idealna do nowoczesnych ogrodów.
Cechy:
- zintegrowana sadzarka w górnej części, dzięki czemu możesz posadzić tam Twoje ulubione rośliny,
- trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej klasy 304, odpornej na warunki atmosferyczne,
- ozdobny rattan idealny do dopasowania się do ogrodu czy mebli w domu,
- całkowicie samodzielna, dzięki czemu możesz umieścić ją w dowolnym miejscu, bez konieczności wkopywania dodatkowego zbiornika,
- kaskadowa funkcja noża – wodospad wykorzystuje cechy noża, aby stworzyć wspaniały arkusz wody. Idealna do nowoczesnych ogrodów.

Dane techniczne:
wys. 90cm,
szer. 74cm,
głębokość. 56cm,
pompa 73 W,
długość kabla. 10m.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: