Fontanna Klepsydra i Kula Wodna, LED

3 727,52 zł brutto

3 923,70 zł

-5%


3 030,50 zł netto
Opis

Ta niezwykła, nowoczesna Fontanna z eleganckimi krzywiznami będzie zwracać uwagę gdziekolwiek postawisz wewnątrz lub na zewnątrz, spowoduje zachwyt dorosłych jak i dzieci. Gdy woda delikatnie spływa w dół, odbijające się światło tworzy niesamowity efekt hipnotyzujący.

Więcej szczegółów

PWF3398 /5464166217

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKolumny

Opis

Fontanna wykonana z bardzo dobrej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej , wysokiej na 1.48m .Na górze klepsydry (podstawy) umieszczono kulę (35cm, średnica 14inch) z której spływa woda do dołu.
Ta niezwykła, nowoczesna Fontanna z eleganckimi krzywiznami będzie zwracać uwagę gdziekolwiek postawisz wewnątrz lub na zewnątrz,spowoduje zachwyt dorosłych jak i dzieci. Gdy woda delikatnie spływa w dół , odbijające się światło tworzy niesamowity efekt hipnotyzujący.

Elegancja tej fontanny będzie przyciągać uwagę  w każdym nowoczesnym domu lub miejscach komercyjnych, takich jak hotel, restauracja lub biuro.
Zainstalowano białe światła LED na kuli,oraz dodatkowo umieszczono światło halogenowe  wewnątrz zbiornika. Światło świeci w kierunku jasnych marmurowych koralików (umieszczonych na górze klepsydry) rozświetlając je , tworząc wspaniały  efekt zarówno w dzień jak i w nocy.

W przeciwieństwie do innych fontann wody, przy tym produkcie nie ma potrzeby  wkopania zbiornika w ziemię,  zbiornik jest umieszczony w fontannie przez to fontanna jest w pełni autonomiczna. Zawiera wszystko, czego potrzeba, aby zacząć pracę od zaraz.
Pompa i światła są zasilane  10 m kablem.


Wymiary:
Szerokość / Głębokość: 42cm (16 1 / 2inch)
Wysokość: 1m 48cm (58inch)
Moc pompy: 18W
Długość kabla: 10m


Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki
Gwarancja 2 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: