Fontanna, kaskada Yang ze stal nierdzewna LED

3 260,12 zł brutto

3 431,70 zł

-5%


2 650,50 zł netto
Opis

Ta wzbudzająca podziw kaskadowa dekoracja wodna wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Jest w pełni autonomiczna. Umieszona w biurze, sali recepcyjnej, restauracji lub ogrodzie doda uroku do otoczenia. Jest to samodzielna dekoracja wodna, zawiera wszystko, czego potrzeba do natychmiastowego działania.

Więcej szczegółów

PWF3410 /5570161771

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

 Fontanna, kaskada Yang ze stal nierdzewna LED   

Pięknie wykonana z wytwornej stali nierdzewnej fontanna Yang. Ta dekoracja stworzy oszałamiający efekt w każdym domu, biurze lub ogrodzie. Przystosowana do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
Zawiera dwa duże otwory wzdłuż ściany dekoracji. Woda jest pompowana poprzez otwory w środkowej części i płynie po bokach dekoracji. Symbol  Yang reprezentuje idealną równowagę i przejrzystość, dodając dotyk dalekiego wschodu w twoim domu, ogrodzie lub biurze.
Ta fontanna dostarczana jest w raz z pompą (10 m kabla), pakietem węży i zawiera również jasne, niebieskie światła LED stwarzające niesamowity efekt. Usiądź i obserwuj niesamowity widok.

Rozmiary fontanna:

Wysokość: 46 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 21 cm
Pompa: 1500 l/g z 10 m kablem

Potrzebujesz zbiornika?

Mamy zbiór zbiorników odpowiednich dla każdej lokalizacji. Jeśli nie będziesz umieszczał fontanny w oczku, prawdopodobnie będziesz potrzebował zbiornika. Możemy dostarczyć odpowiedni dla ciebie.
Możemy dostarczyć zbiornik ze stali nierdzewnej zaprojektowaną do umiejscowienia na powierzchni ziemi lub 100% okrągły, plastikowy zbiornik również przeznaczony do umiejscowienia w ziemi. Nasza dekoracja będzie samodzielna w misie ze stali nierdzewnej z mieszanką.

Zobacz opcje zbiorników poniżej.

Zbiornik ze stali nierdzewnej - Jest idealny dla użytku wewnętrznego.
Zbiornik ze stali nierdzewnej:
Długość: 70 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 20 cm

Cena kpl 3650 zł wraz z fontanną

Wraz z  zbiornikiem ze stali nierdzewnej, może zostać użyta również jako dekoracja zewnętrzna aby dodać stylowy dotyk dla twojego ogrodu lub patio. Ściana wodna dostarczana jest z taflą nierdzewnej stali, sprawiając, że jest bardzo stabilna gdy stoi w zbiorniku.
Jeśli zamierzasz umieścić fontannę w wietrznej okolicy, możesz chcieć wybrać opcję ze zbiornikiem plastikowym, jako, że ten używa rygli do zabezpieczenia.
Zbiornik ze stali nierdzewnej jest prosty, elegancki i nowoczesny oraz może zostać użyty w celu uzupełnienia dekoracji. Wykonany stali nierdzewnej, może zostać pokryty kamykami lub łupkiem  dla uzyskania nowoczesnej fontanny z odcieniem naturalności.


Zbiornik plastikowy:
Zbiornik może być ukryty w ziemi, pozostawiając jedynie piękną fontannę na powierzchni. Zbiornik posiada pojemność 200 litrów i dostarczany jest z poręcznym panelem dostępu, pozwalając z łatwością dotrzeć do pompy gdy potrzeba.
Kamyki lub łupki mogą zostać umieszczone aby ukryć kratę gdy wszystko zostanie umiejscowione, zapewniając atrakcyjny kontrast pomiędzy gładką, nowoczesną dekoracją ściany i naturalnego środowiska. Służy również do ukrycia podstawy i pompy.  Fontanna pomaga w zapewnieniu medycznie rekomendowanej wilgotności powietrza w wysokości 45-55%.

Rozmiary plastikowego zbiornika:
    Zbiornik:
        Szerokość: 95 cm
        Głębokość: 61 cm
        Wysokość: 36 cm
    Pokrywa:
        Szerokość: 93,5 cm
        Głębokość: 62 cm
        Wysokość: 3 cm
        200 Litrów

Cena kpl 3400 zł wraz z fontanną

 Dodatkowe informacje:

Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: