Fontanna Grzyb Tinago, LED, H 30 cm DISCONTINUED

859,13 zł brutto

954,59 zł

-10%


698,48 zł netto
Opis

Tinago Falls ze szklanym kapeluszem grzyba to wspaniała fontanna, która została oparta na bardzo popularnej konstrukcji i będzie idealnym dopełnieniem dla każdego ogrodu lub domu. Posiada ultra jasne diody LED, które oswietlają wodę spływajacą w dół  do podstawy, oświetlając kopułę w tym procesie tworzą bajkowy efekt wizualny okolicy, w którym jest umieszczona.

Więcej szczegółów

PWF7162

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarDo 50 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

Fontanna Grzyb Tinago, LED,H 30 cm


Tinago Falls ze szklanym kapeluszem grzyba to wspaniała fontanna, która została oparta na bardzo popularnej konstrukcji i będzie idealnym dopełnieniem dla każdego ogrodu lub domu. Posiada ultra jasne diody LED, które oswietlają wodę spływajacą w dół do podstawy, oświetlając kopułę w tym procesie tworzą bajkowy efekt wizualny okolicy, w którym jest umieszczona.

Cechy produktu

- Oświetlona przez 20 jasnych diod LED hipnotyzujący w nocy
- Wykonana ze stali nierdzewnej dla wytrzymałości i trwałości
- Dostarczana jest z czarnym zbiornikiem do zbierania wody spływajacej kaskadowo
- Nadaje się do użytku podczas dnia lub nocy
- Łatwa w instalacji i utrzymaniu
- Odporna na mróz i odporna na promieniowanie UV

Fontanna została wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co czyni ją niezwykle trwałą i bedzie służyć latami. Posiada 20 diod LED, z których 16 jest ze zmianą koloru i można je znaleźć pod szklanym kapeluszem. Diody LED oświetlą wodę kaskadowo spływajacą w dół z krawędzi kapelusza . Ponadto składa sie 4 jasnych białych diod LED, które są umieszczone w górnej części kopuły, gdzie woda jest pompowana. Kapelusz fontanny został wykonany ze szkła organicznego, który będzie świecić w ciemności, gdy światła LED są włączone, dodadtkowo zwiększając jego urok. Fontanna ta jest wraz z czarnym sztucznym zbiornikaiem, który będzie gromadzić wodę, gdy osiągnie podstawę, zatrzymuje ją ,aby mógła być pompowana z powrotem do górnej części fontanny.


Fontanna:
H: 30cm (11.8ins) x D: 37cm (14.6ins)

Zbiornik:
H: 19cm (7.5ins) x D: 60cm (23.6ins)

Pompa Typ: 7w
Długość kabla pompy: 10m (32' 10")

30 innych produktów w tej samej kategorii: