Fontanny, kaskady

Jest 1400 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 1400 elementów

Fontanny ogrodowe i do pomieszczeń

Idealnie sprawdzają się nie tylko w ogrodach, ale również na tarasach oraz niewielkich terenach wokół domu lub pensjonatu. Niezależnie od miejsca, w jakim zdecydujemy się na umieszczenie jej, fontanna ogrodowa zawsze zwiększy atrakcyjność otoczenia i sprawi, że przyjemny dźwięk wody będzie nas uspokajał, pozytywnie nastrajając i relaksując.

Kaskady ogrodowe stosowane są najczęściej w okolicach oczek wodnych – takie połączenie pozwala uzyskać efekt bogato skomponowanego ogrodu, który razem z bujną roślinnością przyciąga do siebie i zapada w pamięci na długo. Stąd też taka popularność trendu, by kaskada wodna umieszczana była w pobliżu hoteli i restauracji. Goście wspominając słoneczne chwile relaksu, spędzone w pięknym ogrodzie, chętnie wracają.

Stawiamy na różnorodność form i wzorów, wybierając jedynie najwyższej jakości materiały. Dostępna w naszej ofercie fontanna ze stali nierdzewnej to wygodna i sprawdzona opcja, polecana w szczególności tym, którym zależy na doskonałym wyglądzie fontanny na długo.

Spośród dostępnych form i rodzajów posiadamy między innymi fontanny ogrodowe kule Znajdziesz również najwyższej jakości fontanny:  z granitu, piaskowca , polyresin (żywicy) oraz stopów  innych metali: fontanny z cynku, fontanny z cortenu itp. Można je także podzielić ze względu na styl – fontanny klasyczne i fontanny nowoczesne i formę: fontanny ogrodowe kule, fontanny ogrodowe figury, fontanny ogrodowe ściany czy fontanny solarne, świetnie sprawdzające się w przydomowych ogrodach. Największą zaletą tego rodzaju fontanny jest to, że dzięki zasilaniu energią słoneczną, jest ona ekonomiczna i jednocześnie przyjazna dla środowiska.

Fontanna ogrodowa na każdą kieszeń

Propozycja dostępnych u nas produktów wciąż się poszerza. Śmiało możemy powiedzieć, że już dziś jesteśmy głównym dostawcą ozdób w naszym rejonie i wyposażamy w fontanny ogrodowe Wrocław i jego okolice, dając jednocześnie możliwość dostarczenia wysyłki na terenie całej Polski i nie tylko.

Fontanny ogrodowe nowoczesne - Wrocław

Osoby, które chciałyby zapoznać się bliżej naszą ofertą produktów zapraszamy do naszego salonu wystawowego pod Wrocław(wymagany wcześniej kontakt telefoniczny). W ofercie znajdują się wysokiej jakości trwałe i eleganckie fontanny ogrodowe.