Fontanny kamienne

Jest 302 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 302 elementów

Fontanny kamienne

Wybierane są chętnie przez tych, którzy cenią sobie klasyczne piękno. Kamień to materiał naturalny, dzięki czemu doskonale komponuje się z otoczeniem zieleni.

W naszej ofercie posiadamy fontanny ogrodowe takie jak: fontanny z granitu, fontanny marmuru , fontanny z  piaskowca i fontanny z GRC. Mogą to być fontanny stylizowane na antyczne lub fontanny ogrodowe nowoczesne. Wybór produktów jest na tyle duży, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kaskady ogrodowe , kiedy wykonane są z kamienia, nabierają szlachetnego wyglądu. Te niewielkich rozmiarów sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale również na tarasie czy nawet balkonie. Jedyne, co może nas ograniczać, to przestrzeń. Na szczęście wśród dostępnych na naszej stronie produktów znajduje się między innymi elegancka kamienna kaskada wodna, która zmieści się wszędzie tam, gdzie będziemy jej potrzebować.

Niektórzy decydują się na to, by fontanna ogrodowa znajdowała się wewnątrz obiektów. Ze względu na dźwięk wody, który wprowadza nas w stan relaksu, fontanny z kamieni stosowane są w salonach kosmetycznych, hotelach i również holach przedsiębiorstw. Goście, którzy odwiedzają te miejsca, nigdy nie pozostają obojętni wobec przyjemnych odgłosów płynącej wody.

Dużą popularnością cieszą się kamienne fontanny ogrodowe kule. Taki kształt pozwala nam dostrzec w pełni piękno mieniących się barw kamieni. Szczególnie wtedy, gdy fontanna umieszczona jest na zewnątrz i od tafli płynącej delikatnie wody, odbijają się promienie słoneczne. Wtedy nie tylko dźwięk, ale i sam widok wprowadza nas w zachwyt.

Fontanny ogrodowe z kamienia – Wrocław

Osoby zainteresowane kupnem idealnej dekoracji dla siebie – zapraszamy do naszego salonu wystawowego (wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny). Tam można bliżej przyjrzeć się poszczególnym modelom. Dbamy, by nasza kolekcja nieustannie się powiększała. Dziś znaleźć można w niej wszystkie style, w tym stworzone z uwzględnieniem obecnych trendów fontanny ogrodowe nowoczesne. Wrocław jest miastem, gdzie można odebrać zakupione produkty. Dla tych, którzy znajdują się poza Wrocławiem, przygotowaliśmy opcje wysyłki. Obowiązuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą.