Klasyczna, czteropoziomowa fontanna Henri, wysokość 218 cm

13 272,93 zł brutto

14 747,70 zł

-10%


10 791,00 zł netto
Opis

Ten piękny inspirowany kwiatami kawałek stworzy atmosferę starożytności i wielkości wszędzie tam, gdzie będzie umieszczony. Jego ostrożność detali i wyblakłe wykończenie nadaje mu wygląd prawdziwej antycznej fontanny.

Więcej szczegółów

PWF8013

Parametry

WymiarPowyżej 200 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz

Opis

Klasyczna 4 poziomowa fontanna Henri H 218 cm

Ten piękny inspirowany kwiatami produkt stworzy atmosferę starożytności i wielkości wszędzie tam, gdzie będzie umieszczony. Jego ostrożność detali i wyblakłe wykończenie nadaje mu wygląd prawdziwej antycznej fontanny.

Opis

- Wymodelowany z prawdziwego kamienia szarego - trwałe i odporne na pogodę
- Ręcznie wykończone rzeźby Henri - bogate w szczegóły
- W pełni samowystarczalny - nie wymaga dodatkowego zbiornika
- Unikalne wykończenie Relic Lawa stylu antycznym marki Henri

Ten znakomita fontanna ma 4 kondygnacje i piękny motyw kwiatowy. Jest wykonana z prawdziwego kamienia szarego i jest ręcznie wykończona przez rzeźbiarzy Henri ze swoją charakterystycznym starannością i dbałością o szczegóły. Jest w pełni samowystarczalna, co oznacza, że nie wymaga dodatkowego zbiornika. Jego wyposażenie obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę nowej funkcji wody od razu - pompy i 10 m kabla.

Henri studio znane jest z uderzających i twórczych projektów oraz ich wspaniałych wykończeń stylu antycznym. Szeroka gama Henri oczek wodnych i fontann łączy piękno i jakość; Henri produkt zachowa swój elegancki wygląd na długie lata. Fontanna Henri jest starannie zaprojektowana, ręcznie wykończone elementy stworzą natychmiast atmosferę piękna i pomyślności w przestrzeni.


Specyfikacja

- Height: 218 cm( 7 ft 1 in )
- Length: 4 cm( 1.6 in )
- Diameter: 132 cm( 4 ft 3 in )
- Weight: 483 Kg

Przychodzi z 10m kablem

30 innych produktów w tej samej kategorii: