Fontanna ogrodowa z piaskowca, kula, wysokość 60 cm

8 815,00 zł brutto


7 166,67 zł netto
Opis

Kamień i woda są ważnymi elementami i żaden ogród, ten tradycyjny jak i ten nowoczesny, nie jest kompletny bez szumu wody przepływającej między kamieniami. Połączenie wody ze światłem w nocy, daje prawdziwie magiczny efekt.

Więcej szczegółów

PWF6056 /5740977566

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKule

Opis

Fontanna kamienna "Foras" 60 cm

Fontanna została wykonana z bloku naturalnego piaskowca w kształcie kuli. Tworzy ona niesamowity efekt naturalnego kamienia i wody, które dają prawdziwe widowisko. Woda wypływa z góry kuli i delikatnie spływa po ściankach fontanny tworząc wspaniały widok, dzięki czemu jest ona wspaniałym dodatkiem do każdego ogrodu. W zestawie z fontanną otrzymujesz pompę, zbiornik i wszystko co potrzebujesz aby zainstalować fontannę. Oraz pełną instrukcję montażu.

Cechy:
- fontannie w kształcie kuli – piękna ozdoba do ogrodu,
- dołączony zbiornik,
- podstawa,
- pompa 1500 l/h,
- 50 kg kamyków,
- instrukcja instalacji.
Uwaga! Wszystkie fontanny są tworzone z naturalnego piaskowca, więc każda z nich delikatnie się różni, co czyni każdą z nich wyjątkową.

Ta wspaniała fontanna została umiejętnie wyrzeźbiona z jednego bloku piaskowca, aby podkreślić naturalne kolory i wzory tego kamienia. Łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu. Fontanna jest odporna na mróz i każdą pogodę, zatem doskonale nadaje się do utrzymania w ogrodzie przez cały rok.

Dane techniczne:
- średnica kuli. 60cm,
- średnica zbiornika. 87cm,
- waga około250 kg.


 

30 innych produktów w tej samej kategorii: