Fontanna ogrodowa z granitu, Ewolucja, wysokość 100 cm

9 480,00 zł brutto


7 707,32 zł netto
Opis

Intrygująca, dwukolorowa, solidna fontanna z wbudowanymi światłami, oraz kolumny, które można obracać. Kamień i woda są ważnymi elementami i żaden ogród, ten tradycyjny czy nowoczesny, nie może obyć się bez delikatnego szumu wody spływającej po kamieniach.

Więcej szczegółów

PWF0160

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKolumny

Opis

Fontanna granitowa ,,Ewolucja,, H 100cm   
  
Intrygująca, dwukolorowa, solidna fontanna z wbudowanymi światłami, oraz kolumny, które można obracać. Kamień i woda są ważnymi elementami i żaden ogród, ten tradycyjny czy nowoczesny, nie może obyć się bez delikatnego szumu wody spływającej po kamieniach. Dodatkowo połączenie wody ze światłem w nocy daje prawdziwie magiczny efekt.
Kolumny mogą być obracane w celu przekształcenia wyglądu fontanny.
Zbiornik musi być uzupełniany średnio raz na dwa miesiące, zależnie od użytkowania, a całe uzupełnienie jest bardzo proste do zrobienia.

W komplecie z fontanną jest również zbiornik o średnicy 100cm(3ft 3”), pompa o mocy 4000 l/h oraz wąż ogrodowy. Woda jest pompowana ze zbiornika na sam czubek każdej z kolumn, skąd spada w dół, aby znów trafić do zbiornika.
Jest również 10 metrów kabla zarówno do pomp jak i świateł, dodatkowo potrzeba dwóch zasilaczy. Cała fontanna jest łatwa w obsłudze, chociaż waży 200kg i jest podzielona na trzy części, zatem będziesz potrzebować dwóch osób aby złożyć fontannę.
Światła są niskiego napięcia i działają poprzez transformator, jednak pompa jest wysokiego napięcia, zatem zalecane jest, aby uruchomić całość poprzez wyłącznik obwodowy dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Wysokość fontanny: 100cm(3ft 3").

30 innych produktów w tej samej kategorii: