Fontanna ogrodowa Massarelli, wylewka Lwia Głowa, wysokość 137 cm

6 037,25 zł brutto


4 908,33 zł netto
Opis

Fontanna ta jest charakterystyczną dla designu rodziny Massarelli . Klasyczna estetyka, z wylewką lwa  da poczucie dumy i stylu do każdego ogrodu podczas tworzenia dekoracyjnego punktu kontaktowego.

Więcej szczegółów

PWF10033

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaZwierzęta

Opis

Fontanna Massarelli Lion Spout Garden H137cm

Fontanna ta jest charakterystyczną dla designu rodziny Massarelli . Klasyczna estetyka, z wylewką lwa da poczucie dumy i stylu do każdego ogrodu podczas tworzenia dekoracyjnego punktu kontaktowego. Jakość tego produktu zawiera sie w eleganckim, prostym stylu. Nie ma nic piekniejszego lub bardziej relaksującego niż miękki dźwięk fontanny przynoszacy spokój dla Twojej zewnętrznej przestrzeni.

Opis

- Kamienna konstrukcja - sprawia że jest mocny i wytrzymały i jednocześnie pięknie wykonany design
- Tylko zyskuje z wiekiem - rozwija się wspaniała antyczna patyna
- Nie wymaga montażu - bez zamieszania i bałaganu
- Bardzo niskie koszty utrzymania - nie wymagana stałej uwagi
- Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników ekspertów, aby zapewnić najlepszą jakość
- Samowystarczalna - nie ma potrzeby zbiornika

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację, każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ; jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli

Specyfikacja

H 1.37m (4ft 6in) x W 66cm (2ft 2in) x L 46cm (1ft 6in)

Wraz z pompą

30 innych produktów w tej samej kategorii: