Fontanna ogrodowa Massarelli, kaskada wodna, wysokość 69 cm Zobacz większe

Fontanna ogrodowa Massarelli, kaskada wodna, wysokość 69 cm

4 784,70 zł brutto


3 890,00 zł netto
Opis

Massarelli są synonimem wysokiej jakości produktów i z tą fontanna nie jest inaczej. Niesamowita, antyczna  fontanna, z wyglądu odwróconego grzyba, została ręcznie formowana przez mistrzów, aby zapewnić wysoki poziom wykończenia.

Więcej szczegółów

PWF10058

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPozostałe fontanny, kaskady

Opis

Fontanna Massarelli Falling Waters H 69cm

Massarelli są synonimem wysokiej jakości produktów i z tą fontanna nie jest inaczej. Niesamowita, antyczna fontanna, z wyglądu odwróconego grzyba, została ręcznie formowana przez mistrzów, aby zapewnić wysoki poziom wykończenia. Ta fantastyczna funkcja wody nie będzie tylko dla Ciebie, wszystkim lokalnym pierzastym przyjaciołom spodoba sie też, przybywając okrągła dobę na drinka i kąpiel.

Opis

- Kamienna konstrukcja - sprawia że jest mocny i wytrzymały i jednocześnie pięknie wykonany design,(konglomerat kamienia i betonu)
- Tylko zyskuje z wiekiem - rozwija się wspaniała antyczna patyna
- Nie wymaga montażu - rozpocznij korzystanie z funkcji wody natychmiast, bez meczarni składania najpierw
- Bardzo niskie koszty utrzymania - nie wymagana stałej uwagi
- Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników ekspertów, aby zapewnić najlepszą jakość
- Samowystarczalna - nie ma potrzeby zbiornika

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację, każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ; jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli użytkownik

Specyfikacja

- H 69cm (2ft 3¼in) x W 63cm (2ft ¾in)
- Średnica podstawy: 46cm (1ft 6¼in)
- Waga 100kg

Wraz z pompą

30 innych produktów w tej samej kategorii: