Fontanna ogrodowa Massarelli, dwupoziomowa muszla, wysokość 124 cm

6 037,25 zł brutto


4 908,33 zł netto
Opis

Fontanna ta jest charakterystyczna dla designu rodziny Massarelli . Jej klasyczny wzór dwupoziomowego tylko dodaje jej wielkości, dorzucając elegancji i stylu do stworzenia dekoracyjnego punktu  w każdym ogrodzie.

Więcej szczegółów

PWF10065

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Fontanna Massarelli Two Tier Mirabella Scallop H 124 cm

Fontanna ta jest charakterystyczna dla designu rodziny Massarelli . Jej klasyczny wzór dwupoziomowego tylko dodaje jej wielkości, dorzucając elegancji i stylu do stworzenia dekoracyjnego punktu w każdym ogrodzie. Jakość tego produktu mówi sama za siebie, w eleganckim, prostym stylu. Nie ma nic bardziej przyjemnego lub bardziej relaksującego niż łagodny dźwięk fontanny, przynoszaca spokój dla Twojej otaczajacej przestrzeni.

Opis

- Mocna konstrukcja kamienna będzie trwać piękna
- Funkcja będzie wyglądać lepiej z upływem czasu, pokrywając się wspaniałą patyną
- Nie wymaga montażu - bez zamieszania i bałaganu
- Bardzo niskie koszty utrzymania - tylko się cieszyć
- Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników dla uzyskania jak najlepszej jakości

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację, każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ; jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli użytkownika.

Specyfikacja

H 124cm (4ft ?in) x D 79cm (2ft 7in) x D(podstawy) 32cm (1ft ?in)

Waga: 129kg

Wraz z pompą

30 innych produktów w tej samej kategorii: