Fontanna jednoczęściowa Massarelli, Dzbany, wysokość 76 cm Zobacz większe

Fontanna jednoczęściowa Massarelli, Dzbany, wysokość 76 cm

3 923,70 zł brutto


3 190,00 zł netto
Opis

Massarelli są synonimem wysokiej jakości produktów, i z emtym produkt nie jest inaczej. Woda delikatnie kaskadowo spływa przez piękne, urny w starym stylu i funkcja ta  będzie wyglądała fantastycznie w Twoim ogrodzie!

Więcej szczegółów

PWF10063

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaDzbany, wiadra

Opis

Fontanna jednoczęściowa Massarelli Cascading Urn H76cm

Massarelli są synonimem wysokiej jakości produktów, i z tym produktem nie jest inaczej. Woda delikatnie kaskadowo spływa przez piękne, urny w starym stylu i funkcja ta będzie wyglądała fantastycznie w Twoim ogrodzie! Została ona ręcznie formowana i ręcznie wykończona przez mistrza rzemieślnika, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość.

Opis

- Kamienna konstrukcja - sprawia że jest mocny i wytrzymały i jednocześnie pięknie wykonany design,(konglomerat kamienia i betonu)
- Tylko zyskuje z wiekiem - rozwija się wspaniała antyczna patyna
- Nie wymaga montażu - rozpocznij korzystanie z funkcji wody natychmiast, bez meczarni składania najpierw
- Bardzo niskie koszty utrzymania - nie wymagana stałej uwagi
- Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników ekspertów, aby zapewnić najlepszą jakość
- Samowystarczalna - nie ma potrzeby zbiornika

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację, każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ; jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli użytkownika.

Specyfikacja

L 46cm (1ft 6?in) x W 41cm (1ft 4?in) x H 76cm (2ft 6in)

Z pompą

Waga: 65kg

30 innych produktów w tej samej kategorii: