Donice

Jest 320 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 320 elementów

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego produktu zapraszamy do naszej drugiej strony www.stradehome.com z darmową i szybką dostawą.

Donice ogrodowe i na tarasy

Zadbany i dobrze utrzymany ogród to nie tylko rośliny, które rosną w gruncie. Ważnymi elementami są również akcesoria ogrodowe mi.in donice. Niektóre rośliny prezentują się lepiej w pojemnikach.

Nasze donice znajdą miejsce w każdym ogrodzie, parku, przestrzeni publicznej oraz na każdym tarasie.

Szeroki wybór materiałów z których wykonujemy dla Państwa donice ogrodowe dają możliwość wyboru m. in donic ze stali Corten, donic drewnianych czy donic aluminiowych. Różne wielkości oraz wzory pozwolą na urządzenie oraz dopełnienie ogrodu w każdym stylu, guście i właśnie dlatego możesz znaleźć u nas to czego szukasz.

Waga donic daje gwarancję stabilności przy wietrze na otwartych przestrzeniach.

Szeroki wybór materiałów daje także możliwość dobrania odpowiednich kolorów. Najrozmaitsze wielkości pozwolą Państwu zasadzić zarówno wieloletnie drzewa, krzewy czy jednoroczne, kolorowe kwiaty.

Trwałość materiałów użytych do produkcji sprawia, że jest to inwestycja na lata, której nie trzeba wymieniać sezonowo. Aranżacje z użyciem naszych donic tworzą wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę.

Odpowiednio dobrany produkt podkreśli walory rośliny oraz umożliwi jej prawidłowy rozwój dzięki temu będą tworzyły jedną całość oraz cieszyły oczy.

Niebanalne rozwiązania czy tworzenie eleganckich kompozycji roślinnych przez Państwa idealnie wpisuje się w naszą szeroką ofertę donic ogrodowych.