Domki ogrodowe

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Domki ogrodowe, domki letniskowe - katalogi

Sprawdź  naszą pełną ofertę w poniższym katalogu lub skorzystaj z naszej oferty sklepu:

pobierz katalog 1pobierz katalog 2

oferta sklepu

Domki ogrodowe-Karibu System

Filmy z montażu

Ogrodowy domek (domek działkowy) lub domek letniskowy

Ogrodowy domek lub domek letniskowy to niezastąpiona część architektury ogrodu lub działki rekreacyjnej. Praktyczny i funkcjonalny umożliwi komfortowy wypoczynek i relaks po pracy ale także może służyć do schronienia lub przechowywania potrzebnych przedmiotów w ogrodzie lub na działce.

Domek działkowy lub domek ogrodowy  to także naturalna dekoracja krajobrazu terenu ogrodu lub działki. Domki działkowe, domki ogrodowe mogą być wykonane w zależności od przeznaczenia z różnych materiałów np. mogą to być drewniane domki, domki ze splotów, domki z tworzywa sztucznego a także domki metalowe. Wiele z tych propozycji domków ogrodowych, schowków ogrodowych można malować  dopasowując elewację do wystroju ogrodu. W naszym sklepie znajdziesz  wiele różnych modeli - małych  dużych, parterowych, piętrowych domków i o różnym zastosowaniu. Drewniany ogrodowy domek lub domek letniskowy (z podłogą w zestawie) to kompletna konstrukcja, która pozwala nie tylko na zamieszkanie w nim ale także może służyć do przechowywania potrzebnych przedmiotów na Twojej działce.

Domki ogrodowe, domki letniskowe, schowki ogrodowe

Wiele propozycji sprawia że znajdziesz na pewno to czego potrzebujesz. Poszukujesz domku na działkę z werandą lub z tarasem ? Lub może wymarzyłeś sobie domek letniskowy z wiatą garażową? W naszej ofercie znajdziesz te i inne propozycje. I niezależnie od tego, co wybierzesz domek ogrodowy piętrowy czy parterowy, schowek ogrodowy lub ogrodowe zadaszenie - w każdym przypadku otrzymasz to kompletne do natychmiastowego zainstalowania na działce ogrodzie lub w innym miejscu.

Oferta domków ogrodowych, domków letniskowych, szop ogrodowych Karibu to oferta dla ciebie

Twoje planowanie domku ogrodowego (letniskowego) od A do Z

Jeśli zdecydujesz się na domek ogrodowy KARIBU, Twoje życzenia nie są ograniczone. Czy to relax i miejsce do wypoczynku, czy też miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych: w naszych ogrodowych szopach zawsze znajdziesz właściwe rozwiązanie. Oferujemy różne modele w kolorach:  terragrau, opalowy szary, kasztanowy i kość słoniowa. Ponadto wiele modeli jest oczywiście naturalnych do samodzielnego malowania. Dzięki temu możesz zrealizować swoje osobiste pragnienie swojego koloru. Aby uzyskać informacje na temat twojego nowego projektu, w naszym przewodniku znajdziesz wszystkie informacje na temat domu w ogrodzie.
 

Jakie są rodzaje domków ogrodowych?

Domy systemowe

Systemhaus.jpg


Domy systemowe są idealne do samodzielnego montażu dzięki prostemu systemowi wtykowemu i śrubowemu. Używamy wysokiej jakości drewna ze świerku skandynawskiego, dzięki czemu gwarantujemy idealne frezowanie i precyzyjnie dopasowane siedzisko, w którym rozróżniamy różne grubości ścianek 14 mm, 19 mm, 28 mm, 38 mm i 40 mm. Powstałe krawędzie połączenia są całkowicie pokryte dodatkowym zabezpieczeniem w postaci łat. Dzięki temu złącza narożne są niezawodnie chronione przed wiatrem i deszczem. Wodoodporny profil  i szerokie zwisy dachowe zapewniają dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

System blokowy


System blokowy zawdzięcza swoją nazwę płytom ściennym, ścianom, które go tworzą. Ściany Premium o grubości 28 mm, 38 mm lub 40 mm są strugane ze świerku skandynawskiego. Przylegające pierścienie  zapewniają większą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wykorzystano tu  opatentowane złącze narożne 6-Plus, które nie tylko zapewnia łatwą instalację, ale także gwarantuje wysoką stabilność ścian. Poszczególne deski są nakładane na siebie, a następnie przykręcane. Wysoka dokładność dopasowania deski zapewnia nowoczesna technologia frezowania (technologia CNC). Ze względu na narożniki dom z bali jest dodatkowo dodatkowo uszczelniony przed wiatrem i deszczem. Wystające końce belek są doskonale uzupełnione przez odpowiednie cięcia. Ze względu na opatentowane bezpośredni montaż poszczególnych desek, nie jest wymagany pręt wzmacniający jako dodatkowa ochrona ściany, co oznacza, że domek pozostaje w dużej mierze bezobsługowy.: wystające zaokrąglone końce są idealnie zaokrąglone przez odpowiednie cięcia.

Szopy ogrodowe


Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania narzędzi ogrodowych, nasza seria Szop ogrodowych jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Szopa nie zajmuje dużo miejsca w ogrodzie, ale oferuje dużo miejsca do przechowywania sprzętu. Nasze szopy mają grubość ściany 14 mm i są wykonane z wytrzymałego drewna ze świerku skandynawskiego. Montowanie dodatkowych półek, szafek w szopie na sprzęt nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowe opcje montażu, takie jak szafki  mogą być montowane w dowolnym czasie i zapewnią funkcjonalne jej wykorzystanie.