Dostawa

1. Towary sprzedawane przez firmę dostarczane są z Wielkiej Brytanii wysyłkowo za pośrednictwem operatorów pocztowych i firm kurierskich. Termin dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy i wynosi w przybliżeniu 4-7 dni roboczych. Wszystkie możliwe opcje dostawy danego przedmiotu są dostępne w opisie produktu.

2. Po wybraniu produktu Kupujący zobowiązany jest wybrać jedną opcję dostawy towaru i powiadomić o wyborze firmę telefonicznie, poprzez e-mail lub poprzez formularz opcji dostawy. Jednocześnie Kupujący powiadamia firmę o adresie dostawy. W przypadku braku informacji o adresie, towar wysyłany jest na adres podany w formularzu zamówieniowym.

3. Jeśli wybrany przez Kupującego towar nie jest dostępny od ręki, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się zgodnie z informacją o dostępności towaru podaną w karcie produktu lub przez sprzedawcę sklepu internetowego.

4. W przypadku otrzymania uszkodzonego produktu kupujący zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić przedstawiciela sklepu internetowego. Podstawą roszczenia jest protokół spisany przez kuriera.

5. Możliwość odbioru osobistego po poprzednim umówieniu się ze sprzedającym.

6.Wysyłamy towary do innych krajów. W sprawie kosztu wysyłki do krajów innych niż Polska należy skontaktować się z naszym sklepem.

7.UWAGA: Dostawa towarów marki Aqua z kodem zaczynającym się  od litery H....... , marki Ubbink z kodem zaczynającym się  od litery U........ ,marki J.Fontanny z kodem zaczynającym się  od litery J......, Z.... oraz mebli Alexander Rose są to dostawy bezpośrednio z fabryk i w cenach fabrycznych (hurtowych) dlatego okres oczekiwania może się wydłużyć. Prosimy o kontakt ze sklepem.

8.Uwaga:Fontanny z kodem zaczynającym się na J....... są sprzedawane bez pomp i osprzętu.

9.Wymagany kontakt ze sklepem w celu ustalenia ostatecznego kosztu dostawy dla przesyłek o dużej wadze i dużych gabarytach oraz wymagających szczególnego rodzaju transportu.

10. Cena dostawy towarów wymagających szczególnego rodzaju transportu np. na palecie (w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa uszkodzenia produktu) może się zwiększyć o różnicę ceny pomiędzy dostawą paczki a dostawą palety. Różnica w cenie jest pobierana przy dostawie. Bliższych informacji udzielają pracownicy sklepu internetowego.