Uwaga:

1.Niestety, ze względu na zwiększony popyt i epidemię coronavirus, obecnie nie jesteśmy w stanie dotrzymać terminów dostaw nowych zamówień z kodami zaczynającymi się PWF, H, U.... oraz  towarów na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej docierał towar do Państwa. Szacunkowy termin dostaw tych produktów obecnie waha się 5-7 tygodni.

Pozostałe towary dostawy średnio zajmują około 10-21 dni

2.Towary z kodami produktów zaczynających się od liter: PWF,D, H, ARG(meble i akcesoria Alexander Rose) mogą podlegać dodatkowym opłatom celnym ze względu na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Dostawa

1. Towary sprzedawane przez firmę dostarczane są głównie na zamówienie  z Wielkiej Brytanii wysyłkowo za pośrednictwem operatorów pocztowych i firm kurierskich. Termin dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy i wynosi w przybliżeniu 7-14 dni roboczych. Wszystkie możliwe opcje dostawy danego przedmiotu są dostępne w opisie produktu.

2. Po wybraniu produktu Kupujący zobowiązany jest wybrać jedną opcję dostawy towaru i powiadomić o wyborze firmę telefonicznie, poprzez e-mail lub poprzez formularz opcji dostawy. Jednocześnie Kupujący powiadamia firmę o adresie dostawy. W przypadku braku informacji o adresie, towar wysyłany jest na adres podany w formularzu zamówieniowym.

3. Jeśli wybrany przez Kupującego towar nie jest dostępny od ręki, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się zgodnie z informacją o dostępności towaru podaną w karcie produktu lub przez sprzedawcę sklepu internetowego.

4. W przypadku otrzymania uszkodzonego produktu kupujący zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić przedstawiciela sklepu internetowego. Podstawą roszczenia jest protokół spisany przez kuriera.

5. Możliwość odbioru osobistego istnieje- w tym celu prosimy o kontakt.

6.Wysyłamy towary do innych krajów. W sprawie kosztu wysyłki do krajów innych niż Polska należy skontaktować się z naszym sklepem.

7.UWAGA: Dostawa towarów marki Aqua z kodem zaczynającym się od litery H....... , marki Ubbink z kodem zaczynającym się od litery U........ ,marki J.Fontanny z kodem zaczynającym się od litery J......, Z.... oraz mebli Alexander Rose są to dostawy bezpośrednio z fabryk i w cenach fabrycznych (hurtowych) dlatego okres oczekiwania może się wydłużyć. Prosimy o kontakt ze sklepem.

8.Uwaga:Fontanny z kodem zaczynającym się na J....... są sprzedawane bez pomp i osprzętu.

9.Prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia ostatecznego kosztu dostawy dla przesyłek o dużej wadze i dużych gabarytach oraz wymagających szczególnego rodzaju transportu.

10. Darmowa dostawa jest wyłącznie dla klientów z Polski i dotyczy tylko dostawy do naszego polskiego magazynu. Dostawa z polskiego magazynu do klienta w Polsce jest usługa płatną.

11. Bezpłatna dostawa dotyczy towarów, które nie wymagają szczególnego zabezpieczenia.

12. Promocyjna darmowa dostawa w Polsce dotyczy wyłącznie produktów zakupionych i zapłaconych za pomocą płatności błyskawicznych (Paypal, Payu, Przelewy 24) lub przelewu bankowego z nie przekroczonym (wyznaczonym) terminem płatności.