Dostawa

1. Towary sprzedawane przez firmę dostarczane są z Wielkiej Brytanii wysyłkowo za pośrednictwem operatorów pocztowych i firm kurierskich. Termin dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy i wynosi w przybliżeniu 7-14 dni roboczych. Wszystkie możliwe opcje dostawy danego przedmiotu są dostępne w opisie produktu.

2. Po wybraniu produktu Kupujący zobowiązany jest wybrać jedną opcję dostawy towaru i powiadomić o wyborze firmę telefonicznie, poprzez e-mail lub poprzez formularz opcji dostawy. Jednocześnie Kupujący powiadamia firmę o adresie dostawy. W przypadku braku informacji o adresie, towar wysyłany jest na adres podany w formularzu zamówieniowym.

3. Jeśli wybrany przez Kupującego towar nie jest dostępny od ręki, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się zgodnie z informacją o dostępności towaru podaną w karcie produktu lub przez sprzedawcę sklepu internetowego.

4. W przypadku otrzymania uszkodzonego produktu kupujący zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić przedstawiciela sklepu internetowego. Podstawą roszczenia jest protokół spisany przez kuriera.

5. Możliwość odbioru osobistego istnieje- w tym celu prosimy o kontakt.

6.Wysyłamy towary do innych krajów. W sprawie kosztu wysyłki do krajów innych niż Polska należy skontaktować się z naszym sklepem.

7.UWAGA: Dostawa towarów marki Aqua z kodem zaczynającym się od litery H....... , marki Ubbink z kodem zaczynającym się od litery U........ ,marki J.Fontanny z kodem zaczynającym się od litery J......, Z.... oraz mebli Alexander Rose są to dostawy bezpośrednio z fabryk i w cenach fabrycznych (hurtowych) dlatego okres oczekiwania może się wydłużyć. Prosimy o kontakt ze sklepem.

8.Uwaga:Fontanny z kodem zaczynającym się na J....... są sprzedawane bez pomp i osprzętu.

9.Prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia ostatecznego kosztu dostawy dla przesyłek o dużej wadze i dużych gabarytach oraz wymagających szczególnego rodzaju transportu.

10. Cena dostawy towarów wymagających szczególnego rodzaju transportu np. na palecie (w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa uszkodzenia produktu) może się zwiększyć o różnicę ceny pomiędzy dostawą paczki a dostawą palety. Różnica w cenie jest pobierana przy dostawie. Bliższych informacji udzielają pracownicy sklepu internetowego.

11. Bezpłatna wysyłka dotyczy towarów, które nie wymagają szczególnego zabezpieczenia.