Zwroty

1. W przypadku gdy Kupujący jest konsumentem w rozumieniu Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000r., Nr 22, poz.271, ze zm.), Kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania towaru.

2. Prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny nie przysługuje dla świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.

 3.W celu zwrotu towaru bez podania przyczyny, Kupujący w ciągu 14 dni od otrzymania towaru wysyła lub dostarcza pod adres:

S Trade LTD

Magazyn

Pysząca 21

56-120 Brzeg Dolny

Poland

zakupiony towar wraz z podpisanym pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, przy czym do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem

Po pozytywnym rozpatrzeniu nastąpi płatność za zwrot (po odjęciu kosztów płatności oraz wysyłki na terenie Polski) na Państwa konto w terminie nie dłuższym niż 7-10 dni roboczych.

 

4 .Po uzgodnieniu z sprzedającym istnieje możliwość wymiany produktu na inny rozmiar lub na inny produkt (jeżeli jest dostępny).

Kupujący wówczas płaci jedynie koszt przesyłek na terenie Polski (koszt przesyłki do Polski pokrywa nasza firma).

5 .Zastrzegamy sobie prawo odmowy wymiany produktu w przypadku :

a) przesłania do nas produktu w nieoryginalnym opakowaniu uszkodzonego, używanego.

b) przesłania produktu przesyłką kurierską inną niż wskazaną przez sprzedawcę

c) w innym przypadku mogącym narazić nasza firmę na dodatkowe koszty.

6. Dopuszczamy zwrot przesyłki uszkodzonej w trakcie dostawy. Podstawą przyznania zwrotu kwoty zapłaty za przedmiot lub wymiany na inny przedmiot  jest protokół spisany przez kuriera i powiadomienie o tym fakcie w w czasie 24 godz. liczonym od momentu dostawy

7.Uwaga: Produkty na zamówienie nie podlegają zwrotowi

Dokumenty:

Formularz zwrotu