Baseny

Jest 20 produktów.

Filtry

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Baseny i akcesoria do basenów

Sprawdź również naszą ofertę basenów oraz akcesoriów

Baseny ogrodowe

„ Istnieje wiele argumentów, dla których warto mieć własny basen w ogrodzie lub pomieszczeniu.”

Relaks, trening lub zabawa dzięki basenom ogrodowym lub basenom w pomieszczeniach

Własny basen pozwala spędzać bezcenne chwile podczas odpoczynku a kąpiele w  błękitnej wodzie  gwarantują udaną zabawę i relaks po całodziennej pracy. Baseny firmy Starpool , Ubbink, Karibu zaprojektowano, aby spełniać oczekiwania  zarówno dorosłych jak i młodszych użytkowników. Każdy nasz basen poliestrowy, basen drewniany ma za zadanie spełniać poniższe zadania:

    -odpoczynku
    -treningu
    -zabawy

Aby mieć swój basen nie jest to niemożliwe  jak sobie Państwo wyobrażają. Firma S Trade LTD oferuje w pełni gotowe baseny poliestrowe, gotowe baseny drewniane wyposażone we wszystkie urządzenia niezbędne do korzystania z nowoczesnego basenu ogrodowego lub z basenu wewnętrznego (w pomieszczeniu).

Baseny poliestrowe

– czyli gotowe niecki są o wiele lepszym rozwiązaniem w stosunku do basenów betonowych. Nie którzy uważają, że baseny poliestrowe są ograniczone pod względem możliwości modyfikowania kształtów i wymiarów, ale u nas znajdziesz szeroką ofertę modeli basenów, które z całą pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów. Na pewno znajdziesz pośród wszystkich basenów interesujący go model i wymiar.

Baseny drewniane

-świetne baseny wykonane z naturalnego mocnego drewna firmy UBBINK, KARIBU w wielu rozmiarach oraz kształtach. W ofercie baseny prostokątne, baseny owalne oraz baseny okrągłe. Wyposażone w niezbędne akcesoria sprawiają dużą frajdę dzieciom oraz dorosłym w upalne dni. Nieskazitelnie czysta woda dzięki naszym systemom filtracyjnym pozwala na częste korzystanie bez potrzeby wymiany wody w basenie.