• posezonowa-obnizka

  FONTANNY, KASKADY

  Ponad 1300 produktów

 • dekoracje-ogrodowe

  Dekoracje ogrodowe

  Zobacz nasze

  niepowtarzalne dekoracje

  ogrodowe

 • Figury

  Creations

  Figury w kilkunastu grupach tematycznych

 • Fontanny na zamówienie

  Fontanny, kaskady na zamówienie

 • Meble ogrodowe Alexander Rose

   Alexander Rose

  Luksusowe meble z drewna, metalu lub splotów

  Uważane za jedne z najbardziej trwałych na świecie

 • Domki ogrodowe

  Karibu

  Niemieckie domki ogrodowe

 • STRADE XL darmowa dostawa

  STRADEXL darmowa dostawa

  Ponad 10000 produktów do ogrodu

Produkty promocyjne

Fontanny ogrodowe, dekoracje ogrodowe, wyposażenie do ogrodu

S Trade Garden - by Twój ogród miał charakter

Jesteśmy jednym z największych dostawców dekoracji ogrodowych oraz ozdób do ogrodu w Polsce. Stawiamy na różnorodność wzorów i materiałów, by każdy z naszych Klientów miał szansę stworzenia ogrodu, o jakim zawsze marzył.

W naszej ofercie dostępne są między innymi robiące wrażenie kaskady ogrodowe oraz dopasowane do dzisiejszych trendów fontanny ogrodowe nowoczesne. Relaksujący dźwięk wody głęboko odpręża, a sama obecność kaskady wodnej ma duży wpływ na wystrój ogrodu. Właścicielom restauracji, hoteli czy pensjonatów polecamy również ozdoby ogrodowe, w tym starannie wykonane i występujące w wielu grupach tematycznych figury ogrodowe. Wykorzystywane często jako element zwiększający atrakcyjność tarasu, patio czy ogrodu, niejednokrotnie mają duży wpływ na zadowolenie Gości lokalu.

Fontanna ogrodowa to jedna z najczęściej wybieranych dekoracji z naszej kolekcji, ponieważ łączy w sobie obie te cechy: nie tylko wspaniale wygląda, ale i pozwala na głębokie rozluźnienie w trakcie chwili wypoczynku. Proponujemy zjawiskowe fontanny ogrodowe kule czy wygodne w użytkowaniu i jednocześnie ekologiczne fontanny solarne. Wiemy, jak ważne jest zachowanie nieskazitelnego wyglądu ozdób w ogrodzie – oferowana przez nas fontanna ze stali nierdzewnej sprawdza się w tej kwestii idealnie.

Staramy się nieustannie poszerzać asortyment o nowe produkty, dzięki czemu dostępne w naszej kolekcji rzeźby ogrodowe , fontanny ogrodowewyposażenie do ogrodu
wyróżniają się na tle ogólnodostępnych w Polsce modeli. Tym, którzy poszukują stylowych ozdób, szczególnie polecamy fontanny ogrodowe nowoczesne. Wrocław oraz okolice zapraszamy serdecznie do naszego salonu wystawowego, gdzie można przyjrzeć się bliżej widocznym na stronie dekoracjom.